Księga zaginionych opowieści Historia Śródziemia Tom 2 – Księga zaginionych opowieści Historia Śródziemia książka

W Śródziemiu, gdzieś między Morzem Czerwonym a Zielonym, leży kraina Harad. Jest to ogromny i dziki kraj, pełen niebezpieczeństw i tajemnic. Mieszkańcy Haradu są dumni i uprzedzeni wobec innych ludzi. Nieufni i podejrzliwi, często żyją w izolacji od reszty świata.

W krainie Harad żyje wiele różnych plemion i ludów. Są tu Orkowie, Trollowie, Mumakilowie i wielu innych. Każde z tych plemion ma swoją własną historię i tradycje. Ale jest jedna historia, która łączy wszystkie te plemiona – historia Księgi Zaginionych Opowieści. Księga Zaginionych Opowieści to starożytna księga, która zawiera w sobie wszystkie tajemnice Haradu. Jest ona strzeżona przez najpotężniejszych i najbardziej mrocznych stworzeń tego kraju – Smoki. Nikt nie wie, gdzie dokładnie znajduje się ta księga. Ale każdy, kto ją znajdzie, będzie miał moc Haradu w swoich rękach… Księga zaginionych opowieści Historia Śródziemia Tom 2

Księga zaginionych opowieści Historia Śródziemia część 2

  1. Księga zaginionych opowieści to kontynuacja bestsellerowej serii Historia Śródziemia. W tej części czytelnicy mogą poznać dalsze przygody bohaterów oraz dowiedzieć się, jakie tajemnice kryje Śródziemie.
  2. Księga zaginionych opowieści to wciągająca lektura, która pozwoli czytelnikom przenieść się w magiczny świat Śródziemia.